Zdravotnické přístroje také pro vaše domácí mazlíčky

Zdravotnické prostředky jsou významnou skupinou nástrojů využívanou a přísně regulovanou ve všech vyspělých zemích. Díky zdravotním výhodám si prostředky našly cestu i do veterinární medicíny, a tak nezapomínejte ani na své domácí čtyřnohé přátelé. Pokud je trápí těžkosti nebo právě podstoupili nějakou operaci a vy jim chcete pomoci k rychlému zotavení, vyzkoušejte zdravotnické přístroje od Dr4ever. Řada našich přístrojů je vybavena biostimulačním přenosným laserem B-Cure, který poskytuje komfortní řešení akutních i chronických bolestí, pomáhá při úrazech a pooperačních stavech. Nebo si můžete zvolit magnetoterapii KORA, která díky svým 18-ti programům řeší hned řadu problému či těžkostí vašich mazlíčku.

B-CURE LASER

B-Cure laser je zdravotnický prostředek na bázi LLLT (nízkoúrovňová laserová terapie), který snižuje bolest nebo zánět a urychluje přirozený proces hojení. Léčí širokou škálu zdravotních problémů u domácích mazlíčků (psů/koček), včetně onemocnění páteře, infekcí, různých typů zranění, periodontálních onemocnění, nervových problémů nebo pooperační rekonvalescence.

Zvýšená mobilita
Redukce zánětu
Rychlejší hojení
Regenerace buněk
Snížení otoku
Úleva od bolesti

Magnetoterapie KORA

KORA je veterinární zdravotnické zařízení pro pulzní elektromagnetickou terapii, které bylo navrženo, vyrobeno a testováno jako zdravotnický prostředek pro člověka. Přístroj má snadno použitelné programy poskytující záruku, že zvíře dostane bezpečnou a účinnou terapii. Pomoci přístroje KORA a jeho 18-ti programy vyřešíte problémy s osteoporózou, artrózou, arteritidou, svalovou dystrofií a mnoho dalších. Také pomáhá s hojením jizev nebo zlomenin a má analgetický účinek.

 

Programy založené na klinických testech
Domácí zdravotnický prostředek pro psy a kočky
Navržen, vyroben a testován jako zdravotnický prostředek
Bezpečné a jednoduché použití

Je jenom na vás, jakým způsobem chcete svému mazlíčku pomoci a jakou formu léčby zvolíte. Pokud uvažujete nad alternativou, která nezahrnuje časté návštěvy zvěrolékaře nebo vystavovaní vašeho mazlíčka zbytečnému stresu, zvolte domácí variantu léčby za pomoci přístrojů Dr4ever.

Diskuze

Nákupní košík
Přejít nahoru