Co je Dr.4ever

Je to koncept unikátních přístrojů pro zdraví a estetickou péči v domácím prostředí. Dr.4ever, tedy „lékař navždy“, prezentuje myšlenku, že nejlepším lékařem je naše vlastní tělo!

dr4evercube_png

Proč Dr.4ever

Získáte produkty pro pokročilou domácí diagnostiku, přístroje pro domácí rehabilitaci včetně léčby bolestí a zánětů, beauty přístroje pro tvarování těla a omlazení, přístroje pro spánkovou terapii až po produkty pro smart fitness. My sami jsme svým lékařem navždy. Přístroje D4r podporují a urychlují přirozené „samoléčící“ procesy našeho těla i mysli.

Více...

Slovo zakladatele

Současný zdravotnický systém léčí. To je jeho hlavní cíl. Náš cíl je zejména prevence a změna vašeho pohledu na to, jak přistoupit k sobě samému.

Za celou svojí profesní kariéru, tedy za více než 25 let, jsem nasbíral mnoho zkušeností. Několik posledních let si čím dál více uvědomuji, že je čas na změnu. Za svoji profesní praxi jsem poznal stovky pracovišť i pacientů. Osobně jsem se zúčastnil více než 400 odborných kongresů, konferencí, výstav a workshopů. Řadu z nich jsme také sami pořádali. Potkal jsem se s mnoha významnými odborníky, a s řadou z nich také spolupracoval. Zmíním jen pár těch nejznámějších jmen. MUDr. Jiří Poděbradský, Prof. MUDr. Karel Lewit, DrSc., Prof. PaeDr. Pavel Kolář, Ph.D., doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., MUDr. Miroslav Procházka a mnoho dalších. Spojuje se ve mně mnoho pohledů – pohled vývojáře, výrobce, dodavatele zdravotnické a techniky. Zároveň pohled terapeuta, maséra, trenéra, sportovce a pacienta. Na základě spojení těchto pohledů na to, jak lze přistoupit ke svému zdraví, životnímu stylu a budoucnosti přicházím s projektem Dr4ever.

Více...

_1003412_upravena_vineta

Mgr. Robert Vojtíšek, MBA, Executive DBA
zakladatel

25
let zkušeností s dodávkami zdravotnických a estetických přístrojů
12
let klinických zkušeností v našem fyzio and beauty centru
5
unikátních skupin produktů
300000
produktových referencí ve světě
zkusenosti

Obchodní zkušenosti

Společnost Madisson s.r.o. působí v oblasti vývoje, výroby, dodávek a servisu profesionální techniky pro zdravotnictví, Wellness a beauty. Byla založena v roce 1999 a od svého počátku realizovala nespočet významných projektů. V současné době patří s nejširší produktovou nabídkou na trhu mezi klíčové dodavatele výrobků a zařízení pro rehabilitaci, wellness a estetickou medicínu.

Více...

Fyzio and Beauty centrum je moderní rehabilitační a regenerační klinika nedaleko stanice metra Pražského Povstání. Nabízí preventivní i léčebnou rehabilitaci s využitím špičkové přístrojové techniky, estetické procedury a regenerační a relaxační masáže.

Více...

www
Nákupní košík
Přejít nahoru