Trápí vás bolesti kloubů? Nečekejte na zhoršení a pomozte jim včas!

Když se objeví bolest kloubů, je důležité nepodceňovat tento problém a vyhledat odbornou pomoc. Existují moderní metody léčby, které využívají přirozené látky a dosahují výborných výsledků.

1. NAVŠTIVTE ODBORNÍKA

Pokud začínáte pociťovat bolesti kloubů, není dobré čekat, zda problém sám odezní. Je pravděpodobnější, že se problém může zhoršovat a ovlivňovat váš životní styl. Včasná návštěva odborníka pomáhá řešit mnoho problémů a správně zvolená metoda aplikovaná včas může být velmi účinná.

2. VYSOKOINDUKČNÍ MAGNETOTERAPIE

Zažijte okamžitou úlevu od intenzivní bolesti! Princip výkonového indukčního systému spočívá v intenzivním elektromagnetickém poli, které má pozitivní léčebné účinky na lidskou tkáň. Účinky přístroje jsou vědecky prokázány. 87 % pacientů popisuje okamžité zlepšení stavu. Terapie spočívá v neinvazivním průniku a působení nestacionárního vysokoindukčního elektromagnetického pole na nervosvalovou tkáň, v níž indukuje elektrický proud.

3. TERAPEUTICKÝ ULTRAZVUK

Ultrazvuková terapie je jedna z nejběžnějších procedur proti bolesti. Mechanické vlnění ultrazvuku proniká do tkáně, kde působí disperzním účinkem na molekuly ve své dráze. Dochází k prohřívání povrchových i hlubokých struktur, podpoře krevního oběhu, uvolnění kosterního svalstva a redukci otoku.

4. ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL

Pro optimální zdraví a kondici kloubů je důležité dodržovat zásady zdravého životního stylu. Patří sem konzumace potravin bohatých na minerální látky, zejména vápník. Pokud není možné pokrýt denní příjem těchto látek v běžné stravě, je vhodné užívat kvalitní doplňky výživy. Pravidelný pohyb, jako je chůze, jízda na kole nebo lehké cvičení, také přispívá k udržování kondice kloubů.

Je důležité přistupovat k bolesti kloubů vážně a hledat vhodné léčebné metody včas. Odborník vám může doporučit nejvhodnější přístup a pomoci vám zmírnit bolest a zlepšit funkčnost kloubů.

Diskuze

Nákupní košík
Přejít nahoru