Slovo zakladatele

Současný systém léčí. To je jeho hlavní cíl. Náš cíl je zejména prevence a skutečné řešení.

Návrh bez názvu (4)

Mgr. Robert Vojtíšek, MBA, Executive DBA zakladatel

Už jako dítě jsem trávil čas na rehabilitačním oddělení, kde jako fyzioterapeutka pracovala moje maminka. S nadsázkou jsem si s aplikátory rehabilitačních přístrojů hrál dříve než s auty. Na střední škole jsem se věnoval konstrukci a technologii výroby. V rámci studia vysoké školy jsem v roce 1995 začal pracovat jako terapeut, masér a trenér fitness. Doktorát jsem získal v rámci zavádění pokročilých zpětnovazebních a robotických systémů na trh ČR.

V roce 1999 jsem založil firmu Madisson s.r.o., která se záhy stala klíčovým vývojářem, výrobcem a dodavatelem zdravotnické techniky na českém trhu. V roce 2011 jsem založil fyzioterapeutické a estetické centrum, které jsme vybavili tou nejmodernější technikou s cílem poskytovat pacientům tu nejlepší péči. Máme zde skvělý team a každý produkt z nabídky Dr4ever je zde důkladně otestován, abychom měli jistotu, zda prodáváme to, co skutečně funguje. Vedle terapií pro klienty slouží centrum také jako školící centrum pro lékaře a fyzioterapeuty.

Za celou svojí profesní kariéru, tedy za více než 25 let, jsem nasbíral mnoho zkušeností. Několik posledních let si čím dál více uvědomuji, že je čas na změnu. Za svoji profesní praxi jsem poznal stovky pracovišť i pacientů. Osobně jsem se zúčastnil více než 400 odborných kongresů, konferencí, výstav a workshopů. Řadu z nich jsme také sami pořádali. Potkal jsem se s mnoha významnými odborníky, a s řadou z nich také spolupracoval. Zmíním jen pár těch nejznámějších jmen. MUDr. Jiří Poděbradský, Prof. MUDr. Karel Lewit, DrSc., Prof. PaeDr. Pavel Kolář, Ph.D., doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., MUDr. Miroslav Procházka a mnoho dalších.  Spojuje se ve mně mnoho pohledů – pohled vývojáře, výrobce, dodavatele zdravotnické a techniky. Zároveň pohled terapeuta, maséra, trenéra, sportovce a pacienta. Na základě spojení těchto pohledů na to, jak lze přistoupit ke svému zdraví, životnímu stylu a budoucnosti přicházím s projektem Dr4ever.

Zcela odpovědně mohu říci, že jsou i další cesty, které skvěle fungují. Současný zdravotnický systém léčí. To je jeho hlavní cíl. Náš cíl je zejména prevence a změna vašeho pohledu na to, jak přistoupit k sobě samému. Doba života se prodlužuje, ale k čemu je nám delší čas s řadou zdravotních komplikací. Netvrdím, že můj koncept vyléčí rakovinu nebo Alzheimerovu chorobu. Určitě však minimálně může zkvalitnit aktivní zdravý život tak, abyste si ho opravdu užili. Pokud máte zdravotní komplikace po prodělání covidu, máme produkty, které vám mohou pomoci. Pokud chcete mít kontrolu nad svým tělem, pokud chcete zlepšit svoji kondici nebo vytvarovat postavu, i pro vás máme spoustu zajímavých řešení.

Na trhu je celá řada prodejců, kteří nabízejí tisíce produktů pro terapii, léčbu, či hubnutí. Není zde však nikdo, kdo z toho množství vybere ty skutečně fungující produkty s jasnou zárukou kvality a bezpečnosti. Prodej zdravotnické techniky má řadu omezení a my je velmi dobře známe. Nejsme jen internetový obchod. Jsme odborníci s klinickou praxí. Jsme společnost, která Vám poskytne o mnoho víc. Těším se na společnou práci!

Nákupní košík
Přejít nahoru