Dopřejte pokožce zasloužené prázdniny – Tipy na péči po létě

I když je léto ještě není úplně u konce, je čas začít přemýšlet o regeneraci pokožky po letním období. Bez ohledu na to, zda jste trávili léto doma nebo v zahraničí, vaše kůže byla vystavena slunci, soli, potu a mnoha krémům. Po tomto intenzivním období je vaše kůže pravděpodobně dehydrovaná a mohou se na ní objevit jemné vrásky nebo pigmentové skvrny. Co s tím?

ZAČNĚTE S ČIŠTĚNÍM

Slunce, sůl, pot a krémy mohou zapříčinit zanesení pórů nečistotami. Denní očištění je proto nezbytné. Je zajímavé, že se stále více upouští od používání populárních micelárních vod. Ty jsou totiž vyráběny na mýdlovém základu, který může pokožku příliš vysušovat. Je důležité vybrat jemné odličovací mléko, čistící houbičky a vodu. Součástí regenerace po léte by měla být také exfoliace, tedy odstranění odumřelých buněk. Při výběru peelingu je dobré zaměřit se na složení a vybrat přípravek s minimem složek, včetně exfoliačních složek, abyste nepoškodili strukturu pokožky.

ZAJISTĚTE HYDRATACI

Po létě bývá naše kůže jako suchá houbička, žíznící po hydrataci. Důležité je hydratovat se i zevnitř, a proto byste neměli zapomínat na dostatečný pitný režim – pro tělo i pro pleť. Pokud jde o kosmetiku, hydratační rozprašovače a výživné krémy jsou dobré, ale mnohdy molekuly vody nedosáhnou dostatečně hluboko do pokožky.

ESTETICKÉ PŘÍSTROJE NA DOMA

Vyzkoušejte nějaký z našich přístrojů pro krásnou pokožku z pohodlí vašeho domova. Například HOMETHERA neinvaivní lifting, nejmodernější domácí přístroj pro populární HIFU terapii (neinvazivní vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk) s větší aplikační plochou.
Terapie zvyšuje hydrataci, pružnost a pevnost pokožky. Redukuje vrásky, podporuje regeneraci a celkově omlazuje vzhled. Přístroj je vhodný pro oblast obličeje, krku a dekoltu s okamžitým a dlouhotrvajícím efektem.

Léto se pomalu chýlí ke konci, takže nepodceňujte přípravu a poskytněte své pokožce po nekontrolovaném léte správnou péči a režim. Odstraňte nečistoty a odumřelé buňky a dopřejte jí dostatek hydratace. Uvidíte, že budete kvést s krásnou pokožkou i po skončení léta.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru