B-Cure laser ve zdravotnictví a estetice

Trápí vás otoky, jizvy, bolesti zad, strie nebo stárnoucí pokožka? Rozdílné problémy, které sdílí jedno řešení, a to biostimulační laser, který můžete využít i v domácnosti. Efektivní a snadná laserová terapie z pohodlí vašeho domova to je zdravotnicky certifikovaný B-Cure Laser.

Laserová terapie má velkou škálu využití jak v medicíně, tak estetice. Biostimulační laser patří do skupiny nízkovýkonných laserů, které se uplatňují v léčbě mnoha diagnóz. Můžeme ho využít k urychlení hojení, omlazení pleti ale i k potlačení zánětlivých procesů. Díky neinvazivní a nebolestné metodě představuje pohodlné řešení problémů i pro běžného uživatele z pohodlí jeho domova. Biostimulační laser B-Cure doporučuje i Jindřich Michálek, známý český kulturista, „laser se mi osvědčil při ošetření jizev a na snížení otoků. Nemám prostor na každodenní docházení na rehabilitaci, a tak jsem rád, že mi přístroje mohou pomoci dát se zase rychle dohromady.“

Účinnost laseru je založena na stimulaci buněk pomocí světelné energie. Tato energie vytváří hojivé teplo v buňkách což vede k protizánětlivému a analgetickému efektu ale také ke zdravému růstu těchto buněk. Biostimulační laser využívá vlnové délky které působí v kůži a podkoží proto se jeho efekt projevuje v problémech jako jsou popáleniny a hluboké rány, léčba jizev a akné, nebo zmírnění otoku. Jeho léčebné účinky se ale také využívají pro léčbu proleženin, bércových vředů nebo onemocnění vazivových struktur jako je zánět šlach či ostruhy. Je možné ho využít jak pro čerstvé rány či opary tak ale i pro starší jizvy. Neztratí se ani při léčbě karpálního tunelu.

Laserová terapie je také častou součástí kosmetických a estetických procedur. Studie ukazují, že světelná energie biostimulačního laseru napomáhá tvorbě kolagenu, obnovu cév a hojení ran. (Chaloupecká, 2008) To příspívá na léčbu jizev, strií a dalších estetických nedostatků na kůži.

U akutních případů je doporučována každodenní terapie, zatímco u chronických případu je ideální terapie 3x za týden proto B-Cure laser pro domácí použití je ideální variantou pro všechny pacienty.

Hlavní výhodou tohoto laseru není jen jeho snadná ovladatelnost a zároveň velká efektivita ale i šetrnost pro pacienta. Biostimulační laser nevykazuje žádné zhoršení, komplikace nebo přímé poškození zdraví pacienta. B-Cure Laser navíc představuje jediný biostimulační laser, při kterém se nemusí používat ochranné brýle díky speciální technologii přístroje. Musíme si dát pozor pouze na předem vymezené kontraindikace, které jsou určené výrobcem.

Biostimulační laser pomáhá v plastické chirurgii a estetické dermatologii, stejně jako v praktickém lékařství, fyzioterapii, gynekologii a dalších oblastech medicíny. Je to opravdu široká škála indikací, se kterou vám může pomoci. Jeho použití je naprosto bezpečné, šetrné a pro pacienty zcela nenáročné.

Nevyžaduje ochranu                                        Na různé diagnózy

  Délka terapie méně než hodinu                  Bez návštěvy lékaře

  Efekty do 3 dnů                                                Bezbolestné

  Pro domácí využití                                          Trvalé výsledky 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru