Syndrom karpálního tunelu

Cítíte necitlivost, brnění, slabost v ruce nebo bolest v oblasti zápěstí? V tom případě, by se mohlo jednat o syndrom karpálního tunelu. Tento syndrom postihuje asi 2% populace.

U většiny pacientů se syndrom karpálního tunelu postupem času zhoršuje, proto je důležitá včasná diagnostika a léčba. U žen je větší pravděpodobnost vzniku syndromu karpálního tunelu než u mužů. Požádejte tedy svého lékaře o důkladné vyšetření. K tomuto stavu dochází, když je jeden z hlavních nervů ruky (středový nerv), stlačen. Tento nerv probíhá karpálním tunelem, tvořeným kostmi a vazy v zápěstí.

Léčba:

Léčba syndromu karpálního tunelu závisí zejména na závažnosti bolesti a symptomů. V rámci neinvazivních a nefarmakologických způsobů léčby patří mezi nejoblíbenější, bezpečná a velmi efektivní léčba pomocí nízko úrovňového laserového ošetření. Bylo prokázáno, že přístroj B-Cure Laser poskytuje vysokou účinnost.

Zkušenosti zákazníka při domácí léčbě syndromu karpálního tunelu pomocí B-Cure laseru.

Martina G.
,,Pracuji jako personalistka, tedy převážnou pracovní dobu na PC. Mám děti a ani doma si mé ruce neodpočinou. Začalo mě bolet zápěstí a na internetu jsem se dočetla, že by to mohl být karpální tunel. K doktorovi jsem neměla prostor zajít, a tak jsem to začala řešit léky proti bolesti. Pomohlo to vždy jen na chvíli a odnášel to můj žaludek. Z doporučení jsem se dozvěděla o terapii pomocí laseru a zkusila to. Objednala jsem si B-Cure Laser z eshopu dr4ever.cz a byla jsem překvapená, jak rychle to zabralo. Už po první terapii jsem cítila ústup bolesti. Týden jsem si denně prováděla terapii 2 x po 6 minutách a zápěstí mě už nebolí. Zjistila jsem, že ho můžu použít na velké množství dalších problémů, které řeší každá rodina. Dcera sportuje a má stále něco natažené nebo bolavé. Manžela bolí koleno. Jsem nadšená a můžu B-Cure Laser všem jen doporučit.

Nejčastější příčiny:

Dlouhodobé přetěžování ruky a zápěstí, artritida v zápěstí, hormonální změny (např. v těhotenství), zlomenina, obezita, genetika, cukrovka a další.

Ošetření s B-Cure Laserem:

Laser B-Cure může pomoci při syndromu karpálního tunelu léčbou bolesti způsobené tlakem na nerv, uvolněním zvýšeného počtu endorfinů. Za druhé, může léčit otoky, které vytvářejí tlak na nervy, zlepšením přirozených hojících procesů v těle.

Doporučený terapeutický protokol:

Aplikujte laser po dobu 8 minut na každý ošetřovací bod na zápěstí.
Umístěte laser podél vnitřního záhybu zápěstí, podél zápěstí kolmo k vnitřnímu záhybu zápěstí, podél podložky palce, na zápěstní kloub pod palcem a na zápěstní kloub pod malíčkem.
Aby bylo ošetření pohodlnější, použijte nastavitelný stojan. Stabilizujte laser na stojanu a ošetřujte oblast kontaktně bez pohybu, aby laserový paprsek pronikl hluboko do tkáně. Abyste dosáhli lepších výsledků, opakujte ošetření alespoň dvakrát denně.
Pozn. o vhodnosti použití nízko úrovňového laserového ošetření se poraďte s Vaším ošetřujícím lékařem.

Nákupní košík
Přejít nahoru